Vatikanas. Dvilypė vienos pasaulinės valdžios istorija - Nemokami skelbimai


Vatikanas. Dvilypė vienos pasaulinės valdžios istorija

Skelbimo kategorija: Knygos, kinas
Kaina: 1 €
Miestas: Vilnius
Pardavėjas:Skelbikas
Telefonas: 37061527065
El. paštas: neturi@elpasto.lt

Skelbimo aprašymas

„Vatikanas yra istorijos ir istorijų vieta. Jo sienos regėjo viską ką įmanoma regėti jo durys girdėjo viską ką įmanoma girdėti jo grindys ištvėrė viską ką įmanoma ištverti - laimę ir godulį galią ir silpnybę paleistuvystę ir skaistybę ištikimybę ir išdavystes meilę ir neapykantą šlovę ir neviltį abejingumą ir rūpesčius. Čia buvo žudomi popiežiai ir rezgami sąmokslai bet taip pat numatomos gelbėjimo akcijos slepiami persekiojami žmonės nepaisoma gresiančio blogio. Objektyvus šiuolaikiškas naujausiais moksliniais tyrimais paremtas žvilgsnis į itin sudėtingas krikščionybės ir Vatikano kaip valstybės formavimosi žemiškos ir nežemiškos valdžios santykių peripetijas. Nuo pat pirmųjų knygos puslapių užsimezga skaitytojo smalsumą žadinanti tolesnės istorinės raidos intriga noras praturtinti savo žinojimą naujais istorijos faktais gėrėtis originaliomis savitomis įžvalgomis taip pat ir į kai kurias šiaip jau iš bendrojo išsilavinimo žinomas krikščionybės ir Rytų bei Vakarų Europos santykių peripetijas. Knyga skirta ir tikintiesiems ir laisvų pažiūrų žmonėms. Pirmieji ieškos duomenų savo tikėjimui patvirtinti ir jų ras antrieji ieškos medžiagos savosioms pažiūroms motyvuoti ir jų taip pat ras.
,6197,knyggos,knyggos,6197,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Ramybe-su-kiekvienu-zingsniu.html,Ramybė su kiekvienu žingsniu,109,37061527065,Tich Nhat Hanh yra vienas iš labiausiai Vakaruose žinomų budizmo atstovų. Nors savo mintis autorius reiškia labai paprastai jo mokymas atskleidžia gilų realybės jos esmės pažinimą subrandintą meditacijų budizmo auklėjimo ir išsilavinimo bei nuolatinio darbo pasaulio labui.; Ramybė. Šių dienų pasaulyje vis daugiau žmonių ieško kur galėtų pasislėpti nuo triukšmo todėl tokios knygos kaip ši turėtų būti itin populiarios. Joje Thich Nhat Hant moko kaip surasti dvasinę pusiausvyrą ir išmokti džiaugtis gyvenimu. Vienas iš patarimų – kuo daugiau šypsotis. Šis vienuolis budistas iš Vietnamo yra ne tik gerai žinomas mokytojas bet ir kovotojas už taiką todėl knygoje gausu aliuzijų į globalines problemas. Kaip ir kiekvienas dvasinis vadovas taip ir knygos autorius ragina daugiau laiko skirti sau nesiekiant kuo daugiau nuveikti bet ieškoti laimės ten kur esi. Budismu persmelkti pamokymai kasdieniam gyvenimui ir dvasiniam žmogaus pasauliui. Tai nėra radikalus veikalas apie gėrį ir blogį veikiau jau lengvas kaip pienės pūkas kūrinėlis padedantis patikėti kad ramybės pirmiausia reikia ieškoti savo viduje. Žinoma tokio turinio knygoms tiesiog privalu turėti pavyzdžių kurie suteiktų daugiau įtaigos tam kas parašyta. Be abejo garsusis vietnamietis ne išimtis ir gausiai apiberia skaitytoją istorijomis apie tai kaip jo pagalba žmonės tapo laimingesni ir ramesni. „Ramynė su kiekvienu žingsniu“ – šilta ir nuoširdi knygelė kurioje nėra sudėtingų minčių ar kaip pasakytų eilinis lietuvis išvedžiojimų apie gyvenimą. Čia viskas aišku paprasta ir konkretu jokių įmantrybių. Nuolat skubantiems ir blogos nuotaikos persekiojamiems žmonės ji iš tiesų gali atverti akis ir parodyti kad taip gyvendami jie ne tik netaps laimingi bet dar ir nugyvens beprasmį gyvenimą. Taigi visi ramybės ieškantys žmonės jau turi išeitį kuri padės surasti pusiausvyrą ir pagerinti gyvenimą. Kadangi nesu budizmo fanas nesiimu spręsti ar šypsena nusiteikimas ir panašūs dalykai gali padėti tačiau kad ir kaip ten bebūtų manau kad tai nėra tuščio pilstymas į kiaurą tik galbūt sunku patikėti kad tokie paprasti dalykai gali atnešti daug naudos. Rytai visada garsėjo savo guru siūlančiais meditaciją jogą ir gyvenimišką išmintį. Pastaruoju metu būti budistu madinga tačiau dažniausiai tokie mados vergai net nesuvokia kas yra budismas. Thich Nhat Hant nesistengia priversti vakariečius tapti budistais tik padėti jiems beprotiškai greit skriejančiame gyvenime. Sunku kalbėti apie tokios knygos literatūrinę pusę verčiau nesigilinti į tokius dalykus. Ramybės visiems
,6198,knyggos,knyggos,6198,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Kaip-uzmegzti-vertingus-santykius.html,... užmegzti vertingus santykius,109,37061527065,Sėkmės lydimų žmonių paslaptys kurios padės Jums tapti charizmatiška asmenybe įgyti kitų žmonių pasitikėjimą puosėlėti idealius santykius ir padaryti karjerą. Kai kurie žmonės - tokie magnetiški tokie įtikinantys tokie patrauklūs kad yra visur laukiami sėkmingai dirba ir smagiai kopia karjeros laiptais. Savybės kuriomis jie pasižymi traukia kiekvieną. Tačiau jų rinkinio neatsinešame į lopšį. Patrauklios asmenybės bruožus galima išsiugdyti skyrus tam laiko ir pastangų. Deilas Karnegis ir jo pasekėjai visame pasaulyje sukaupė 90 metų patirtį kaip padėti visokio amžiaus tautybės išsilavinimo vyrams ir moterims įgyti šias savybes užmegzti ir išsaugoti kuo daugiau pažinčių sėkmingai tęsti karjerą ir gyventi vertingą gyvenimą.
,6199,knyggos,knyggos,6199,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Kaip-gyventi-turtinga-ir-turininga-gyve... gyventi turtingą ir turiningą gyvenimą,109,37061527065,Pernelyg daug žmonių pasinėrę į niūrią egzistenciją triūsia nemieluose darbuose o laisvalaikį išnaudoja nieko teigiamo neteikiančiose veiklose. Kodėl žmonės patenka į tokius spąstus? Kaip išvengti tokių problemų ir padaryti gyvenimą geresnį produktyvesnį bei malonesnį? D. Karnegis ir jo sekėjai įsitikinę kad 10 % gyvenimo sudaro realūs įvykiai ir 90 % – tai kaip į tuos įvykius reaguojame. Tad viskas priklauso nuo mūsų taip pat ir požiūris į visus dalykus. Bendravimo ir saviugdos specialistas Deilas Karnegis dalijasi milžiniška patirtimi kaip mąstyti ir elgtis kad gyvenimas būtų turiningas ir visomis prasmėmis turtingas. * Kodėl laimi nebūtinai stipriausias ar greičiausias o tas kuris tiki jog gali laimėti? * Kodėl svarbu žinoti ko norite ir kaip tai pasiekti? * Kaip sudaryti gerą įspūdį nebūnant kino žvaigžde? * Kodėl šampano negeria tie kurie nerizikuoja? * Kuo „maitinti“ motyvaciją? * Kodėl ateitis priklauso nuo to apie ką galvojate šiandien? * Kodėl tie kurie ieško sunkumų jų visada randa? * Kaip veikia dėsnis „Naudokis arba neteksi“?
,6200,knyggos,knyggos,6200,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Pazadinkite-savyje-milzina-knyga.html,Pažadinkite savyje milžiną,109,37061527065,Entonis Robinsas (Anthony Robbins) asmeninio efektyvumo ie asmenybės permainų ekspertas šioje knygoje kalba apie būdus kaip valdyti savo emocijas ir kūną optimizuoti tarpusavio ir profesinius satykius sutvarkyti finansus ir apskritai visą gyvenimą. E. Robinsas žingsnis po žingsnio pateikia veiksmų programą kuri padės jums užsibrėžti aukštus tikslus ir pažaboti jėgas formuojančias jūsų likimą. Entonis Robinsas yra lyderis darantis mūsų kartos žmonėms didžiulę įtaką. „Pažadinkite savyje milžiną“ – tai giliamintiškų ir plačių įžvalgų rinkinys. Skaitydami šią knygą imame suprasti kad tikrosios sėkmės gali tikėtis tik tie kurie puoselėja laiko patikrintas vertybes ir tarnauja kitiems. Čempionai nuolat tobulėja ir didina savo veiklos efektyvumą. Entonis Robinsas yra kaip tik tas treneris kuris ugdo čempionus – žmones kurie nenurimsta kol nerealizuoja visų savo galimybių.
,6201,knyggos,knyggos,6201,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Laiko-ratas.html,Laiko ratas,109,37061527065,Laiko ratas yra nepaprastai galinga jėga ji persmelkia visą kario gyvenimą netgi išsiplečia už kario būties ribų. Tas pats pasakytina apie šioje knygoje surinktų citatų galią. Jos atrodo tarsi susuktos į vientisą ritę vijos taigi yra visai savarankiškas darinys. Tokia ritė kaip kad aiškina magai yra laiko ratas. Veikiant laiko ratui šios knygos tikslai kai ją kūriau pasikeitė nutolo nuo pirminio plano. Citatos įgavo savo jėgą jos privertė mane vėl išgyventi tą dvasią kurią jutau kai jos manj buvo perteiktos. Tą dvasią galiu apibrėžti žodžiais glaustumas ir tiesumas.
,6202,knyggos,knyggos,6202,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Antrasis-jegos-ziedas-V-oji-knyga.html,... jėgos žiedas (V-oji knyga),109,37061527065,Į klausimą kas toks yra Carlosas Castaneda atsakoma dvejopai: pirma tai didysis XX amžiaus mistikas ištisos mąstymo krypties pradininkas gimęs Peru 1925 metais (nors dabar jau nebeaišku ar tai yra tiesa). Bestudijuodamas Los Andželo universitete jis keliauja į Meksiką veda Carlosą Castanedą prie slenksčio už kurio prasideda kita tikrovė kita būtis... Apie Carlosą Castanedą galima pasakyti ir kitaip: tai yra niekas dulkė ant kelio vėjo gūsis dykumos krūmų šnaresys... Nes dvasios karys neturi nei vardo nei pavardės nei tėvynės nei garbės nei dar tūkstančio kitų dalykų kuriais taip puikuojasi didžioji žmonijos dalis. Jis neturi biografijos arba asmeninės istorijos. Ji tik turi gyvenimą kurį jam reikia nugyventi...
,6203,knyggos,knyggos,6203,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Erelio-dovana-Vidine-ugnis-VI-oji-ir-VI... dovana. Vidinė ugnis (VI-oji ir VII-oji knygos),109,37061527065,Knyga „Erelio dovana“ - šeštoji Carloso Castanedos žymaus antrolpologo tyrinėjusio indėnų kultūrą ir jų magijos paslaptis. Šioje knygoje jis aprašinėja magijos meną - tai kas mums yra svetima todėl gali atrodyti netikra. Bet jei patikėsite sužinosite kaip peržengęs įprastinės sąmonės ribas įvaldęs sapnavimo meną galite prieiti prie žmogiškosios būties ir gyvybės šaltinio – Erelio. Jo dovana gyvoms būtybėms – nemirtingumas. Knyga Vidinė ugnis - septintasis Carlos Castaneda pasakojimas kuriame keliausime į nežinomybę į senųjų indėnų šamanų žinių sritį – keistus ir visiškai nepažintus pasaulius kur viešpatauja sąmonės jėga. Tik pasitelkęs visas įmanomas pastangas atskleidęs visatos prigimties paslaptis gali pasiekti visišką ir galutinę laisvę. Bet pirmiausia reikia patekti į paslaptingus ir protu neaprėpiamus pasaulius kuriuose ranką išties šamanas Don Chuanas... Iš anglų kalbos vertė Aleksandras Tomskis ir Algirdas Kugevičius
,6204,knyggos,knyggos,6204,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Sakmes-apie-jega-IV-oji-knyga.html,Sakmės apie jėgą (IV-oji knyga),109,37061527065,Tai ketvirtoji Carloso Castanedos pasakojimų knyga. Jos puslapiuose autorius leidžiasi dar toliau į slėpiningą ir baugų magijos pasaulį. Paprastam žmogui ta kelionė prilygsta mirčiai. Todėl autorius vadinamojo civilizuoto pasaulio atstovas vadovaujamas savo mokytojo jakių genties indėno don Chuano Matuso mokosi gyventi ir jausti kaip karys. „ Esama dalykų kurių karys pirmiau padaryti neįstengė o dabar tai jau jo jėgoms. Tačiau pasikeitė ne dalykai. Pasikeitė kario savivoka. Jei nori būti karys noro yra maža. Privalai be atvangos kovoti iki paskutinio atodūsio. Kariu niekas negimsta. Paprastu žmogeliu – irgi. Mes patys pasirenkame kuo tapti.“
,6205,knyggos,knyggos,6205,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Kelione-i-Ikstlena-III-ioji-knyga.html,...ė į Ikstleną (III-oji knyga),109,37061527065,Tai – trečioji Carloso Castanedos knyga. Joje autorius tęsia pasakojimą apie jakių genties indėno Chuano Matuso pamokas. Šį kartą knygą sudaro dvidešimt epizodų kuriuose atskleidžiama kario ir medžiotojo – taip save vadina don Chuanas – pasaulėžiūra bei gyvenimo filosofija. Karys žino kad jis – tik žmogus. Ir jis gailisi tik vieno dalyko – kad gyvenimas toks trumpas ir nepavyks sugriebti visų dalykų kuriuos norėtųsi sugriebti. Bet jam tai ne skausmas ne rūpestis o tik apgailestavimas. Karys prisiima atsakomybę už visus savo veiksmus net už patį menkiausią krustelėjimą. O paprastas žmogelis svarsto dvejoja trypčioja ir dėl visų nesėkmių kaltina kitus.
,6206,knyggos,knyggos,6206,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Sapnavimo-menas-Aktyvioji-begalybes-pus... menas. Aktyvioji begalybės pusė,109,37061527065,Sapnavimo menas aprašo jakių genties indėno mago don Chuano Matuso sapnavimo pamokas kurias jis davė savo mokiniui ir šios knygos autoriui Carlos Castanedai. Kai sapnuoja magai patenka į kitus pasaulius o jie yra tokie pat tikri kaip ir šis kuriame teka mūsų kasdienis gyvenimas. Šie visi pasauliai egzistuoja vienu metu ir vienoje vietoje ir magas renkasi kuriame iš jų užmigti ir kuriame nubusti. Tačiau tada neišvengiamai kyla klausimas: ar dabar kai skaitome šias eilutes mes sapnuojame ar būdraujame? Keistas klausimas? Taip jis keistas paprastiems žmonėms tačiau žengusieji magų keliu šį klausimą vertina labai rimtai nes kuo toliau žmogus nueina magų keliu tuo menkesnė tampa riba tarp vadinamojo sapno ir vadinamosios tikrovės. Aktyvioji begalybės pusė galima sakyti yra Carlos Castaneda autobiografija. Į šią knygą autorius sudėjo svarbiausius savo gyvenimo epizodus kurie lėmė jo tolesnį kelią. Kaip sako Castanedos mokytojas don Chuanas tai yra įsimintiniausių gyvenimo įvykių kolekcija. Tą kolekciją sudaro C. Castanedos pasakojimai apie vaikystę apie studijas apie mylimas moteris apie pažintį su savo mokytoju ir apie jo pamokas. Pasak don Chuano tokie prisiminimai padeda mokiniui įžengti į būties sritį kurią magai vadina aktyviąja begalybės puse.
,6207,knyggos,knyggos,6207,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Don-Chuano-mokymas-Kita-tikrove.html,Don Chuano mokymas. Kita tikrovė (I-oji ir II-oji knygos),109,37061527065,Į šią knygą sudėti du pirmieji didžiojo XX amžiaus ezoteriko Karloso Kastanedos (Carlos Castaneda) autobiografiniai kūriniai: I knyga - Don Chuano mokymas II knyga - Kita tikrovė (Don Chuano mokymas tęsinys)
,6208,knyggos,knyggos,6208,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Svajojant-apie-tave.html,Svajojant apie tave,109,37061527065,Ji sustojo prie pavojingo slenksčio - ir tada meilė pašaukė į vidų. Sara Filding - įsikūnijęs padorumas. Puikiai išauklėta mergina rašo knygas apie žmones gyvenančius... nuodėmių ir ydų pasaulyje. Žinių siekimas ir noras gyventi įdomiau atvilioja Sarą iš saugaus Anglijos kaimo į Londoną kur ji netikėtai susitinka Dereką Kreiveną. Grėslaus grožio ir atšiauraus būdo vyras sužadina Saros smalsumą ir slaptus troškimus. Derekas Kreivenas gimęs be skatiko ir be vardo sugebėjo iškilti iš paties dugno ir tapti prabangiausių Londono lošimo namų savininku. Netikėtai susiklosčius aplinkybėms jam nenoromis tenka įsileisti Sarą į savo baugų pasaulį. Ši kukli mergina kupina vidinės stiprybės ir slopinamo geidulingumo pavergia Dereką ir pabudina jo nuobodžiaujančią širdį. Iš anglų kalbos vertė Jūratė Žeimantienė
,6209,knyggos,knyggos,6209,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Kur-gimsta-svajones.html,Kur gimsta svajonės,109,37061527065,Zacharijus Bronsonas savo protu užsispyrimu ir ryžtu sukūrė prabangos ir galios imperiją tačiau garbioji Londono aristokratija žino: jis nėra ir niekada nebus džentelmenas. Kilminga nepriekaištingos reputacijos žmona padėtų jam įsitvirtinti aukštuomenėje o ir sušildytų lovoje. Tačiau vienintelis ledi Holės Teilor bučinys kurį Zacharijus netikėtai pavagia per pobūvį pažadina nepalyginamai stipresnį poreikį nei pelnyti pripažinimą ir pagarbą. Jaunoji našlė ledi Holė gyvena nenusižengdama griežtoms visuomenės elgesio normoms ir neigdama tikruosius savo troškimus. Kai prašmatnus nepažįstamasis pateikia jai skandalu grasinantį pasiūlymą noras išsukti iš tiesaus kelio kuriuo lig šiol ėjo tik sustiprėja. Holei teks apsispręsti: pamiršti nebylų uždrausto bučinio pažadą ar rizikuojant viskuo sekti paskui savo širdį ten kur gimsta svajonės... Lisa Kleypas (Liza Kleipas) – dvidešimt vieno istorinio ir šiuolaikinio meilės romano išversto į keturiolika pasaulio kalbų autorė. 1985 m. ji tapo grožio konkurso „Mis Masačusetsas“ nugalėtoja dalyvavo konkurse „Mis Amerika“. Būdama dvidešimt vienų Lisa baigė Velslio koledže politikos mokslus ir išleido savo pirmąjį romaną. Jos knygos netrukus pateko į „New York Times“ „USA Today“ ir „Publishers Weekly“ skelbiamų perkamiausių knygų sąrašus. 2002 m. Lisa Kleypas apdovanota prestižiniu „Romance Writers of America“ asociacijos RITA prizu. Auksinė statulėlė pavadinta pirmosios asociacijos prezidentės Ritos Klei Estrados (Rita Clay Estrada) vardu simbolizuoja meilės romanų rašytojo meistriškumą. Iš anglų kalbos vertė Eglė Gaivenytė
,6210,knyggos,knyggos,6210,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Ir-tada-atejai-tu.html,Ir tada atėjai tu,109,37061527065,Ji manė kad jos širdis saugi bet... Nutrūktgalvė pašėlusi ir daili Lilė Louson stulbinanti savo nenuspėjamu elgesiu Londono aukštuomenę nusprendžia ir tiesa ir apgaule išgelbėti jaunesnę seserį nuo artėjančių vedybų su gerai žinomu žmogumi – lordu Aleksu Reifordu. Lilė – nepralenkiama klastūnė bet ir Aleksas toli gražu ne iš kelmo spirtas. Kartą jau netekęs sužadėtinės jis susižavi šia nepaprasta moterimi pasiruošusia laužyti visas taisykles kad žūtbūt išliktų nepriklausoma. Į jos panieką jis atsako geranoriškumu į kandžias replikas – švelniais žodžiais ir jaudinamais prisilietimais. Karštakošei Lilei teks brangiai sumokėti už įsikišimą – savo kūnu siela užsispyrusiu būdu ir narsia širdimi. Bet ar Alekso širdis taps prizu šiame nežabotų jausmų kupiname meilės žaidime? Iš anglų kalbos vertė Elzė Tilindytė
,6211,knyggos,knyggos,6211,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Svelnus-paliepimas-Jausmu-egzotika.html,Švelnus paliepimas (Jausmų egzotika),109,37061527065,Anė daugiau nieko neturi tik savo kūdikį. Tačiau didžiausiam jos gyvenimo turtui iškilo grėsmė. Falkonas Leopardis atvyko pareikalauti teisių į velionio netikro brolio vaiką. Parsivežęs Anę su kūdikiu namo į Siciliją Falkonas pasijunta plėšomas prieštaringų jausmų: jis negali išsižadėti pareigos bet nebepajėgia tramdyti geismo. Visai čia pat rezgamos pinklės. Kilnusis Falkonas ryžtasi apsaugoti Anę ir jos sūnelį nuo pavojų...
,6212,knyggos,knyggos,6212,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Pareiga-ar-meile-Jausmu-egzotika.html,P... ar meilė? (Jausmų egzotika),109,37061527065,Laisvamaniui princui Markui Ferezai atėjo metas pareikšti teises į Nirolio sostą. Jam visi paklūsta... ypač moterys. O Emilė Vudford myli Marką nė nenutuokdama kad jis princas. Markas įsivaizduoja Emilę tik kaip savo meilužę bet ne kaip žmoną. Kažin ką darys būsimasis karalius sužinojęs kad jo meilužė laukiasi? Iš anglų kalbos vertė Vilma Vaičiūnienė
,6213,knyggos,knyggos,6213,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Saldus-gundymas-Jausmu-egzotika.html,Sa... gundymas (Jausmų egzotika),109,37061527065,Alesandras Leopardis tiesiog pasiunta sužinojęs kad jo asmeninį lėktuvą pilotuoja Leonora Tekston. Moterų jis nepriima į darbą: jos pernelyg blaško dėmesį. O Leonora – tikra gražuolė. Paslaptingas milijonierius užsigeidžia kad ji taptų jo meiluže bent vienai nakčiai. Bet kai spektaklis virsta gundymu Alesandras pajunta kad Leonora jam rūpi labiau nei įsivaizdavo...
,6214,knyggos,knyggos,6214,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Nesuvaldoma-aistra-2-uz-1-kaina-Jausmu-... aistra. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika),109,37061527065,Senasis Nirolio valdovas karalius Georgijus sužino kad prieš keturiasdešimt metų sutikta princesė iš dykumos slėpė nuo jo didelę paslaptį – jųdviejų sūnų. Karalius pats išrenka sūnui nuotaką – garbingo Nirolio vynuogių augintojo vaikaitę Nataliją Karini išmintingą ir padorią merginą. Laukdama kol bus oficialiai pristatyta Natalija pirmą kartą gyvenime neatsispiria gaivališkai aistrai ir atsiduoda žaviam nepažįstamajam. Ar tai nesugriaus gerai suplanuotos ateities?
,6215,knyggos,knyggos,6215,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Isakmus-bucinys-Jausmu-egzotika.html,Įsakmus bučinys (Jausmų egzotika),109,37061527065,Priversta paklusti Roko Leopardžio reikalavimui Džulija Simonds su sūnėnu Džošu netikėtai atsiduria Sicilijoje. Pasirodo kad vaikas turi turtingų siciliečių šeimos kraujo ir jam dera gyventi Leopardžių namuose. Rokas netrunka suprasti kaip smarkiai klydo palaikęs Džuliją berniuko motina siekiančia pasipelnyti iš turtingos šeimos. Džulija – jautri ir nepatyrusi mergina kuri atsidavusi augino žuvusios sesers sūnų. Susižavėjęs Rokas Leopardis pasiūlo Džulijai tapti jo žmona kad mažasis Džošas turėtų tikrą šeimą!
,6216,knyggos,knyggos,6216,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Realusis-laikas.html,Realusis laikas,109,37061527065,Knyga pradedama elektroniniu laišku: Zuzana rašo geriausiai draugei Izabelei apie savo naują gyvenimą miesto pakraštyje kviečia ją kavos plepa apie šį bei tą. Tačiau lengvumas tik paviršinis. Zuzanos elektroninis laiškas yra nevilties kupinas pagalbos šauksmas kuris nuaidi neišgirstas. Jauna moteris iš visų jėgų kabinasi už gyvenimo tačiau ji vis labiau slysta: praranda gyvenimo meilę darbą galiausiai butą. Netenka bet kokio ryšio su išoriniu pasauliu. Lieka tik internetas. Tai tariama jos atrama vienintelis ryšys su kitais paskutinė viltis surasti meilę ir laimę. Tačiau pasauliniame tinkle niekas nėra tas kuo dedasi. Austrų rašytojas dramaturgas aktorius ir režisierius Gabriel Barylli gimė 1957 m. Vienoje muzikų šeimoje. Baigė aktorystės ir režisūros studijas dirbo Vienos ir Berlyno teatruose. Jo talento įvairiapusiškumas stulbina: įsimintini vaidmenys teatre kino ir televizijos filmuose tarptautinio pripažinimo sulaukę romanai pjesės kino scenarijai. 2007 m. jis apdovanotas Austrijos Garbės Kryžiumi už nuopelnus mokslui ir menui. Kritikai dažnai jį vadina europietiškuoju Woody Allenu. „Gimtojo žodžio“ leidykla išleido du jo romanus – Baleriną ir Sumuštinį. Realusis laikas patraukia vaizduojamu gyvenimu kokių šiandien tūkstančiai kiekviename mieste kiekvienoje gatvėje šalia mūsų. Iš vokiečių k. vertė Angelė Bakauskienė
,6217,knyggos,knyggos,6217,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Balerina.html,Balerina,109,37061527065,... valstybinėje operoje atliekama Karmen. Įpusėjus spektakliui drabužinėje randamas lavonas. Žiauriai nužudyta viena ispanų šokio atlikėjų. Aišku tik tiek kad ji turėjo pažinoti žudiką. Tirdamas bylą komisaras supranta: teatro pasaulis - tai atskiras mikrokosmosas kuriame viešpataujančios taisyklės labai skiriasi nuo normalaus pasaulio realybės. Žmogžudystė sutrikdo teatro ramybę. Skaitytojas pamažu įtraukiamas į aistrų garbės troškimo ir intrigų tinklą apraizgiusį menininkus kuriems svarbiausia - visiškas atsidavimas teatrui. Niekas negali išvengti tuštybės ir galios žaidimo. Tik klausimas kas geriau: ar dėl šlovės šį tą paaukoti ar to atsisakius žlugti.
,6218,knyggos,knyggos,6218,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Man-reikia-Kerol-Somers-Silkas.html,Man reikia Kerol Somers! (Šilkas),109,37061527065,Piteriui Somersui penkiolika ir jam reikia bent trupučio nepriklausomybės. Štai kodėl jis trokšta savo mamai Kerol įpiršti geriausio draugo Džimo tėtį Aleksą Prestoną. Aleksas susidomi jis visai nieko prieš pasinaudoti berniūkščių pagalba. Bet piršlybos išaiškėja ir Kerol kaip įmanydama stengiasi nepasiduoti Alekso vilionėms. O šis priešingai - imasi ryžtingų veiksmų.
,6219,knyggos,knyggos,6219,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Angelu-keliai.html,Angelų keliai,109,37061527065,Širlė Gudnesė ir Mersė – trys nenuoramos su didžiausiu džiaugsmu griebiasi vykdyti joms Žemėje paskirtų užduočių. Per Kalėdas Mersei pavesta suteikti dvasios ramybę senučiukui... ir jis randa netikėtą atsaką į savo maldas. Gudnesė siunčiama prižiūrėti jaunos moters nedrįstančios antrą kartą rizikuoti dėl meilės. O Širlė gavo užduotį įgyvendinti pačią nerealiausią mažo berniuko svajonę. Žaviosios išdykėlės neretai papuola į bėdą bet galiausiai viskas baigiasi gerai – juk Kalėdos!
,6220,knyggos,knyggos,6220,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Ketvirtadieniais-astunta.html,Ketvirtad... aštuntą,109,37061527065,Ketvirtadienis 8 val. ryto. Pusryčių klubas! Kavinė „Mokos akimirkos“. Kiekvieną savaitę keturios moterys įrašydavo šiuos žodžius į darbo kalendorių. Jos susitikdavo prie pusryčių stalo ir kalbėdavosi apie atrastas gyvenimo tiesas. Klerei teko išgyventi netikėtas skyrybas. Ji nesitvėrė pykčiu ir troško atkeršyti kol sužinojo apie buvusį vyrą tai kas paskatino pervertinti savo poelgius. Karenai nėra net trisdešimt. Ji tiki kad tokio amžiaus būtina priimti iššūkius ir siekti savo svajonių. Jos svajonė – tapti aktore. Nors tėvų nuomone Karena turėtų elgtis taip kaip jos praktiškoji sesuo. Liza – šeštą dešimtį bebaigianti našlė turinti puikų darbą. Ši moteris nusprendė branginti kiekvieną gyvenimo akimirką. Kodėl gi ne jei gyvenimas siūlo ir romantinių galimybių? Džulijai netrukus sukaks keturiasdešimt. Jos vyras – gerbiamas mokyklos direktorius vaikai jau paaugliai o ir ji pati pradėjo savo verslą. Viskas klostosi kaip numatyta kol Džulija sužino kad laukiasi kūdikio. Ketvirtadieniais aštuntą laikas pagalvoti apie savo gyvenimą. Ir apie drauges...
,6221,knyggos,knyggos,6221,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Ieskau-mylimosios-Aistra.html,Ieškau mylimosios (Aistra),109,37061527065,Klestintis verslininkas Dankanas nekenčia ultimatumų – nebent skelbtų juos pats. Tačiau kompanijos direktorių valdyba reikalauja kad jis pakeistų savo įvaizdį visuomenėje. Sutikęs mielą vaikų darželio mokytoją Dankanas supranta jog jos padedamas gali kitų akyse tapti angelu. Privertęs Anę apsimesti jo mylimąja galų gale Dankanas užsigeidžia kad ji taptų ir jo meiluže.
,6222,knyggos,knyggos,6222,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Cukraus-pagal-skoni.html,Cukraus - pagal skonį,109,37061527065,Maistas ir meilė – puikus derinys todėl nieko keista kad populiarioji rašytoja Susan Mallery imasi pikantiškos knygų serijos apie Buchananų restoranų imperiją. Karšta riešutais ir cinamonais kvepianti kapučino kava Aukščiausios rūšies kavos pupelės Reidas Buchananas visada buvo beisbolo sirgalių numylėtinis ir moterų garbinamas dievaitis. Visada... Iki vieno nelemto ketvirtadienio ryto... Lengva pieno putos kepurėlė Gerdamas rytinę kavą Reidas buvusi beisbolo žvaigždė ir moterų širdžių ėdikas Sietlo dienraštyje perskaito pagiežingą straipsnį. Tikrai smūgis žemiau juostos! O kur dar vargai su senele? Cukraus – kiekvienam pagal skonį Reido užduotis – nusamdyti senelei tris slaugytojas. Dvi pirmosios gauna darbą dėl įspūdingos išvaizdos. Trečiąją itin patyrusią specialistę Lorę Džonston Reidas pasirenka pats nesuprasdamas kodėl – mergina nepasiduoda jo žavesiui. Specialus puodelis kapučino kavai Lorė niekina tokius besmegenius kaip Reidas Buchananas ir įsivaizduoja esanti jiems atspari. Tai kodėl tvirtos daug metų statytos jos gynybinės sienos ima trūkinėti nuo menkiausios Reido šypsenėlės? Šiam keistam reiškiniui yra tik vienas paaiškinimas – nesuvaldoma meilės chemija. Iš anglų kalbos vertė Algina Dzvonkienė
,6223,knyggos,knyggos,6223,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Saldzios-snekos-trilogijos-Trys-seserys...žios šnekos (trilogijos Trys seserys 1-a knyga),109,37061527065,Ar yra kas maloniau už pirmąją meilę? Tik neklauskite Klerės Keis. Jai dvidešimt aštuoneri bet fortepijono virtuozė iki šiol dar nebuvo susižavėjusi jokiu vaikinu. Muzika – didžioji jos gyvenimo meilė tad beveik neliko laiko šeimai ir draugams. Štai kodėl taip seniai matėsi su seserimis ir gal šimtą metų nesilankė šeimos kepyklėlėje. Tačiau Nikolė susirgo Džesė dingo iš namų. Klerė nemokanti išsivirti nė arbatos ryžtasi pasirūpinti Nikole. Ir susirašo sarašą darbų tarp kurių...įsimylėti arba bent jau pajusti geismą. Vyrišku žavesiu spinduliuojantis atšiauraus būdo Vajatas mielai patenkintų jos poreikius. Nors teigia kad juodu iš skirtingų pasaulių tačiau kai Klerė šalia jis įkaista karščiau nei kepyklėlės krosnis.
,6224,knyggos,knyggos,6224,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Paskutinis-pirmasis-pasimatymas.html,Pa... pirmasis pasimatymas,109,37061527065,Meilė – nuostabus netgi magiškas jausmas. Juo labiau kai pasitaiko idealiai tinkamas įsimylėti vyriškis. Tik ką daryti jeigu laikas anaiptol ne pats tinkamiausias o dar ir nėštumo testas aiškiai teigiamas? Pakartoti testą. Pamėginti save įtikinti jog penki ankstesnieji buvo niekam tikę. Pripažinti kad laukiesi. Sugalvoti kaip pranešti būsimam tėveliui kad viena vienintelė meilės naktis baigsis po devynių mėnesių užgimsiančiu mažu rėkiančiu stebuklu. Pabučiuoti vyriškį kad ramiau sutiktų žinią. Giliai atsikvėpti ir pagaliau išpyškinti naujieną. Ak ta meilė... Iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė
,6225,knyggos,knyggos,6225,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Saldzios-svajos-trilogijos-Trys-seserys...žios svajos (trilogijos Trys seserys 2-a knyga),109,37061527065,Jau geriau gyvenimas būtų nuodėmingas nei saldus... Nikolės Keis antrasis vardas turėtų būti Pareiga. Juk ne kiekviena mergina aukotųsi dėl šeimos verslo – kepyklėlės negana to dar ir užaugintų jaunėlę seserį. Dabar kai Nikolės sesuo dvynė susižadėjusi o jaunėlė darosi panaši ne į gerai išauklėtą merginą o į femme fatale pareigingoji Nikolė staiga pajunta kad jai jau bloga nuo pareigos rūpintis visais tik ne savimi. Pro kepyklos duris įžengia buvęs NFL žaidėjas Hokas – seksualus vyras į kurį žiūrint varva seilė. Jis net nemirktelėjęs sugebėtų Nikolę nuskraidinti į saldžias svajas bet ji nenusiteikusi prisileisti jo per arti. Žinoma pasirinkimo gali ir nebūti jei Hoko praeitis ir toliau brausis tarp jųdviejų. Puikus desertas. Pikantiška paskaninta humoru ir kartu provokuojanti Susan Mallery istorija kuriai pasibaigus išsiskirimo liūdesį numalšins tik kita autorės knyga. Kaimynas iš gretimo buto recenzija Publishers Weekly Iš anglų kalbos vertė Edita Jankauskaitė
,6226,knyggos,knyggos,6226,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Meile-per-atstuma-Aistra.html,Meilė per atstumą (Aistra),109,37061527065,Atvykęs į Hanterio namą praleisti jam skirto mėnesio Džekas apstulbsta: randa jo laukiančią geriausio draugo seserį Meredit kuri iš drovios paauglės yra virtusi kvapą gniaužiančia moterimi. Ji griežia dantį ant Džeko – aišku ne be priežasties. Kadaise jo atstumta Meredit pasiryžusi žūtbūt įsivilioti magnatą į lovą.
,6227,knyggos,knyggos,6227,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Kiekvienos-moters-svajone.html,Kiekvienos moters svajonė,109,37061527065,Maistas ir meilė – puikus derinys todėl nieko keista kad populiarioji rašytoja Susan Mallery imasi pikantiškos knygų serijos apie Buchananų restoranų imperiją. Gaivaus deserto karštai dienai paslaptis Trys šalti ledų rutuliukai Triskart aistringai mylėjusiai ir triskart nudegusiai Danei Buchanan reikia atsipūsti. Dabar pats metas imtis ieškoti savo šaknų o tiksliau – tikrojo tėvo. Saldžiarūgštis apelsinas Kas galėjo pagalvoti kad jis – vienas iš kandidatų į prezidentus? Dukters nebuvėlės atsiradimas ne tik sukrečia jo šeimos gyvenimą bet ir gali pridaryti žalos rinkiminei kampanijai. Tačiau gražuoliukas Aleksas Kenfildas Danės tėvo įsūnis ir rinkimų kampanijos štabo vadovas nieku gyvu neleis kad taip nutiktų. Papuošimui – mėtos šakelė Danė moka priimti iššūkius. To dar betrūko kad kažkoks vyriškis net ir toks žavus kaip Aleksas kištųsi į jos asmeninį gyvenimą. O Aleksas irgi nepėsčias. Skanaus! Tik ne viską surikiuosi pagal taisykles – gyvenimas kupinas netikėtumų. Ketvirtoji - paskutinė - Susan Mallery knyga apie Buchananų restoranų imperiją. Rudenį Jūsų lauks jau nauja nemažiau intriguojanti Susan Mallery knygų trilogija. Iš anglų kalbos vertė Algina Dzvonkienė
,6228,knyggos,knyggos,6228,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Saldus-rupesciai-trilogijos-Trys-sesery...ūs rūpesčiai (trilogijos Trys seserys 3-ia knyga),109,37061527065,Meilė parvedusi namo... Džesė Keis pagaliau subrendo. Turėdama nuolatinį darbą ir energingą keturmetį sūnų Geibą ji jaučiasi daug tvirčiau nei prieš penkerius metus kai išvyko iš Sietlo – nėščia ir nesuprasta artimųjų. Tačiau atėjo laikas grįžti namo ir akis į akį susidurti su praeitimi. Seserys Klerė ir Nikolė nepatikliai žvelgia į pasikeitusią Džesę. O Mato Geibo tėvo kuris kadaise pasakė nenorintis jos daugiau matyti galvoje bręsta beprotiškas keršto planas. Tik ką daryti su meile kuri vis dar rusena po sudaužytos vyriškos savigarbos griuvėsiais? Džesė abejoja ar sugebės išpirkti visas praeities klaidas. Bet svaiginančios naktys su Matu teikia vilties taip reikalingos kad jaustųsi ne veltui eikvojanti jėgas... Susan Mallery knygų veikėjų gyvenimai kupini ne tik stiprių emocijų bet ir užkrečiamo juoko... Dar viena širdį šildanti įtraukianti šeimos istorija. Cukraus pagal skonį recenzija RT Book Reviews Iš anglų kalbos vertė Živilė Aleksienė
,6229,knyggos,knyggos,6229,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Meiles-reikalai-Aistra.html,Meilės reikalai (Aistra),109,37061527065,Trys broliai - išdidūs turtingi ir žavūs. Milijonieriaus Adamo svajonė - išplėsti šeimos ūkį iki kadaise buvusių ribų. Trūksta dar 20 akrų kurių už pinigus nenupirksi. Adamo akys krypsta į kaimynus. Tik kas labiau masina - žemė ar nuo vaikystės pažįstama kaimynų duktė Džina? Adamas jos tėvui pasiūlo sandorį. Bet Džina užbėga įvykiams už akių ir pati kai ką pasiūlo nekalbiajam rančos savininkui. Iš anglų kalbos vertė Aušrinė Dapšienė
,6230,knyggos,knyggos,6230,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Uz-kabineto-duru-Aistra.html,Už kabineto durų (Aistra),109,37061527065,Raštelis ant Patriko Elioto stalo: Šeinai sunku patikėti kad praėjo jau metai nuo to laiko kai norėdamas paskelbti savo įpėdinį pradėjau šias varžytuves. Šeima manė – ir vis dar tebemano – kad esu pakvaišęs nes priverčiau savo vaikus kovoti tarpusavyje. Pagaliau mes pasiekėme finišą. Jeigu nori sužinoti kas bus naujasis Eliotų leidybos korporacijos vadovas šį vakarą septintą valandą ateik į mano biurą. Jei tik turi drąsos… Niujorkas prieš pat Kalėdas. Žavusis Šeinas taip įnikęs į darbą kad nė nepastebi jog jo padėjėja Reičelė Adler puoselėja jam švelnius jausmus. Iki vieno neįtikėtino jos poelgio… Iš anglų kalbos vertė Jurgita Vaitkutė
,6231,knyggos,knyggos,6231,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Milijono-vertas-klausimas-Aistra.html,M... vertas klausimas (Aistra),109,37061527065,Tai turėjo būti paskutinis jųdviejų susitikimas - Megei tereikėjo vieno: kad tas prakeiktas užsispyrėlis Džastikas Kingas pasirašytų skyrybų dokumentus. Juos užvaldo tokia stipri aistra kad Megė King šįkart išeina gavusi ne tik parašą. Tačiau tai paslaptis kurios ji neketina išduoti. Vis dėlto aplinkybės priverčia Megę sugrįžti į Kingų rančą.
,6232,knyggos,knyggos,6232,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Paveldeta-kilme-Aistra.html,Paveldėta kilmė (Aistra),109,37061527065,Pirmasis serijos Džerodų dinastija romanas Erikos Prentis gyvenimą aukštyn kojomis apverčia netikėta naujiena. Erika sužino kad yra kilusi iš turtingos Kolorado dinastijos maža to – biologinis tėvas paliko jai didžiulį turtą. Supažindinti naująją paveldėtoją su Džerodų šeimos reikalais patikima teisininkui Kristianui Henfordui. Erikos laukia dar vienas netikėtumas …
,6233,knyggos,knyggos,6233,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Issvajotoji-laime-Aistra.html,Išsvajotoji laimė (Aistra),109,37061527065,Anot oro linijų magnato Džeksono Kingo verslas yra svarbesnis už bet kokius meilės nuotykius o kūdikiais geriausia žavėtis iš tolo. Taip jis galvojo iki tos dienos kai žavi nepažįstamoji po stulbinamo pasimatymo atskleidė kad jis yra jos dukrytės tėvas. Jeigu Keisė Deivis tikėjosi tiesiog dingti pranešusi tokią pritrenkiančią naujieną vadinasi ji nepažįsta Džeksono. Iš anglų kalbos vertė Renata Levickienė
,6234,knyggos,knyggos,6234,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Myli-nemyli-Aistra.html,Myli - nemyli (Aistra),109,37061527065,Turtuolis Trevis vaikystės draugei Džiulei pasiūlo sandorį - santuoką metams. To reikia jo verslo sėkmei. Ji dvejoja nes kartą jau buvo ištekėjusi ir apsvilo plunksneles. Bet Džiulė turi svajonę kuriai įgyvendinti būtini pinigai todėl ryžtasi. Įsiplieskusi aistra sujaukia planus priverčia laužyti taisykles ir viską sudėlioja į vietas. Iš anglų kalbos vertė Renata Levickienė
,6235,knyggos,knyggos,6235,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Pagaliau-kartu-Aistra.html,Pagaliau kartu (Aistra),109,37061527065,Trilogijos Broliai Kingai tęsinys Trejus metus Džesis Kingas nesiliovė svajojęs apie merginą su kuria praleido vieną karštą naktį pajūryje. Troškimas ją susirasti turtuolį net paskatino įsikurti mažame Morgan Bičo miestelyje. Bela Kruz toli gražu neapsidžiaugė vėl sutikusi Džesį – tą patį banglentininką kuris prieš trejus metus ją apžavėjo o paskui paliko. Dabar jos nė neprisimena! Negana to jis įsigyja pastatą kuriame yra įsikūrusi Belos parduotuvė. O jei Džesis sužinotų kad jo nepatrauklioji nuomininkė ir yra toji svajonių mergina! Iš anglų kalbos vertė Vilma Vaičiūnienė
,6236,knyggos,knyggos,6236,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Menesio-romanas-Aistra-2-uz-1-kaina.html,Mėnesio romanas (Aistra). 2 už 1 kainą.,109,37061527065,Pirmojo mėnesio milijonierius: Natanas Baristeris Turtų šaltinis: viešbutis „Imperija“ Vyraujantis bruožas: visada gauna tai ko įsigeidžia Vos atvykęs prie Tahou žavus ir turtingas paniurėlis Natanas Baristeris galvoja kaip kuo greičiau iš ten pasprukti. Įsipareigojimas mėnesį praleisti namelyje ant ežero kranto atrodo panašus į kalėjimą vienutėje kol pūga įkalina jį su meilute Keira Sanders. Trisdešimties dienų meilės nuotykis tik padės „prastumti“ laiką jei... Keira priims visai neįpareigojantį pasiūlymą. Antras anksčiau išleistas „Svajonių romanas“ – nemokamai.
,6237,knyggos,knyggos,6237,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Pirmoji-meile-Romantika.html,Pirmoji meilė (Romantika),109,37061527065,Kloja Makdaniels visada pasikliovė vieninteliu dalyku – draugyste su Saimonu Fordu. Tiesa sunku apie šį nuostabų vyrą verčiantį jos širdį virpėti galvoti tik kaip apie draugą! Tačiau dabar kai artėja klasės susitikimas ir sukyla skaudūs prisiminimai jai Saimono reikia labiau nei bet kada. Kloja planuoja visiems parodyti kokia tobula asmenybė ji tapo bet Saimonas sukurpia savą planą. Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė
,6238,knyggos,knyggos,6238,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Taip-pone-Dukaki-Jausmu-egzotika.html,Taip pone Dukaki (Jausmų egzotika),109,37061527065,Pirmasis trilogijos XXI amžiaus bosai romanas Ieškoma: savanorė mokinė dirbti su arogantišku (bet neįtikėtinai seksualiu) magnatu. Šeimos verslui išgyvenant krizę Polei Princ kompaniją tenka patikėti valdingumu pasižyminčiam Deimonui Dukakiui. Ir nors Polė stengiasi išlikti rami ir judėti į priekį supranta kad išgelbėti kompaniją nebus taip lengva. Juolab kad jos išdavikas kūnas vis dažniau trokšta svaiginančių boso prisilietimų! Tapusi naująja jo mokine Polė lydi Deimoną į Paryžių derėtis dėl svarbiausio gyvenime verslo sandėrio! Dar blogiau Polė visais įmanomais būdais privalo atsispirti savo bosui romantiškiausiame pasaulio mieste... Iš anglų kalbos vertė Inga Stančikaitė
,6239,knyggos,knyggos,6239,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Didelis-baltas-deimantas-Jausmu-egzotik... baltas deimantas (Jausmų egzotika),109,37061527065,Ji pardavė Zagorakių deimantą... bet jis nusipirks ją pačią! Dailus feraris apsnūdusiame Anglijos miestelyje sukelia sąmyšį bet mokytojai Kelei jis reiškia tik viena. Buvęs mylimasis Alekas Zagorakis netikėtai sugrįžo į jos gyvenimą. Prieš ketverius metus Kelė ilgai stovėjo su nuotakos puokšte rankose kol pagaliau suvokė kad nuostabusis sužadėtinis nepasitiks jos prie altoriaus. O dabar tas vyras atvyko pareikalauti to kas teisėtai jam priklauso...
,6240,knyggos,knyggos,6240,http://www.patogupirkti.lt/knyga/Kvietimas-nusideti-serijos-Sicilijos-Ko... nusidėti (serijos Sicilijos Korečiai 2 knyga),109,37061527065,Kvietimas nusidėti - antrasis serijos Sicilijos Korečiai romanas. Pagautas ir suviliotas. Nėra nieko pavojingesnio už maištingąjį Koretį. Teilorė Karmaikl labiau už viską brangino savo nepriekaištingą reputaciją kurią kūrė metų metus. Bet štai – vienas susitikimas su Luku Korečiu butelis svaigaus šampano seksuali suknelė ir paparacai jau seka jos pėdomis. Šaltas ramus ir erzinamai atšiaurus Lukas atrodo visiškai abejingas. Jo veidas pirmajame laikraščio puslapyje rėkte rėkia: ji man per menka žuvelė. Tai įsiutina Teilorę. Lukas galėjo užčiaupti spaudos atstovus bet to nepadarė. Ką gi šį kartą Teilor pati padiktuos antraštes. Blogas berniukas Lukas Koretis veda kino ekranų sireną Teilorę Karmaikl. Ankstesnis serijos Sicilijos Korečiai romanas: C. Marinelli. Paslapčių našta Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė


Daugiau nemokamų skelbimų