Sklypas: Rudaminos k. Vilniaus r. sav. 67.0 arai(ų) - Nemokami skelbimai


Sklypas: Rudaminos k. Vilniaus r. sav. 67.0 arai(ų)

Skelbimo kategorija: Sklypai
Kaina: Sutartinė €
Miestas:
Pardavėjas:
Telefonas:
El. paštas:

Skelbimo aprašymas

Objekto video: Parduodamas 67 a žemės sklypas Rudaminos km. Miško g. Vilniaus raj.Sklypo paskirtį galima keisti į gyvenamąją dalinti į mažesnius sklypus. Taip pat galima statytis su ūkininko pažymėjimu. Privažiavimas nuo asfaltuoto kelio – apie 300 m. geru žvyrkeliu. Aplinkui – gražios tvarkingos sodybos. Prie sklypo – šio miestelio kanalizacijos bei vandentieko įvadai. Iki elektros pastotės – 150 m. iki Vilniaus miesto centro – apie 14 km. Jei Jūs parduodate ar ieškote panašaus objekto skambinkite - rasiu Jums pirkėją ar pasiūlysiu Jums alternatyvų. Ir dar apie gyvenimą sodyboje: Žmogus visada intuityviai jautė tikrąjį grožį ir amžinojo tobulybę todėl net karaliui apsuptam prabangos ir turinčiam rūmus visada reikėjo sodo. Tai tiesa išlikusi nepakitusi per milijonus žmogaus gyvavymo Žemėje metų. Tikrąjį malonumą pasitenkinimą ir ramybę gali suteikti tik nuosava giminės sodyba. Eina ryte žmogus per savo sodybą ir kiekviena žolytė džiaugiasi reaguoja į žmogų.Ir sodas ne nyksta o auga su kiekviena jo palaimingo gyvenimo minute. Žmogus supranta kad jo paties parinkti ir pasodinti medžiai krūmai ir uogos neišnyks o gyvens amžiuose. Jie gali gyvuoti amžinai jei žmogus nemanys kitaip. Kai ryte eina žmogus sodybos keliukais kvepuoja jos oru ir su kiekvienu įkvėpimu įeina į jį mažos nematomos dalelės-augalų žiedadulkės. Oras prisotintas jų jos gyvos įsiskverbia į žmogų ištirpsta jame be pėdsakų ir ne tik maitina žmogaus kūną bet ir efirais maitina dvasią ir pagreitina mintį. (iš knygos V.Megre ''Gyvybės energija)
,1147,sklypai,sklypai,1147,http://www.skelbimai.lt/skelbimas/sklypas-sliesoriskiu-k-vilniaus-r-sav-... Sliesoriškių k. Vilniaus r. sav. 20.21 arai(ų),55,Objekto video: Sliesoriškių k. 19 Vilniaus raj. parduodamas 2021 a namų valdos sklypas. Sklypas yra taisyklingos stačiakampio formos 400 m iki elektros pastotės 530 m neasfaltuoto kelio rami gamtos apsupta vieta. Iki viešojo transporto stotelės 720 m. Bendra informacija: • Adresas: Sliesoriškių k. 19 Nemenčinės sen. Vilniaus raj. • Kaina: 49 000 Lt • Sklypo plotas: 2021 a • Detalusis planas: atliktas • Žemės paskirtis: mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos • Kadastriniai matavimai geodeziniai matavimai: atlikti • Sklypas užregistruotas Registrų centre Komunikacijos: • 400 m iki elektros pastotės Susisiekimas: • 720 m iki viešojo transporto stotelės „Raudondvaris“ (važiuoja 148 155 155M 160M autobusai) • 530 m iki asfaltuotos gatvės (Parčevskių g./Nemenčinės pl.) • 48 km iki parduotuvės MAXIMA • 2 km iki Nemenčinės m. ribos • 44 km iki Nemenčinės Gedimino gimnazijos • 43 km iki Nemenčinės vaikų lopšelio - darželio • 28 km iki Vilniaus miesto centro Lankytinos vietos: • 315 km iki Gėlos ežero • 18 km iki Nemenčinės miško _________________________________________ Netinka objektas? Kreipkitės – rasime alternatyvų. PARDUODATE? Skambinkite – konsultuojame nustatome Jūsų turto rinkos kainą. NT brokeriams– kviečiame bendradarbiauti!
,1148,sklypai,sklypai,1148,http://www.skelbimai.lt/skelbimas/sklypas-pipiru-k-klaipedos-r-sav-100-0... Pipirų k. Klaipėdos r. sav. 100.0 arai(ų),55,Objekto video: PARDUODAMAS ŽEMĖS SKLYPAS RIBOJANTIS SU GOLFO LAUKAIS. Galima dalinti žemę pagal poreikį nuo vieno iki dešimt hektarų.
,1149,sklypai,sklypai,1149,http://www.skelbimai.lt/skelbimas/sklypas-dembuvkos-k-sirvintu-r-sav-128... Dembuvkos k. Širvintų r. sav. 1280.0 arai(ų),55,Objekto video: Parduodamas 128 ha žemės sklypas besiribojantis su Neries upe Širvintų r. Čiobiškio sen. Dembuvkos vs. Privažiavimas nuo asfaltuoto kelio (Musninkai - Čiobiškės) - 1200 m. žvyrkeliu. Sklype yra 677 ha brandaus miško. Kaimynystėje yra keletas tvarkingų sodybų. Sklype yra aukštesnių vietų iš kurių galima grožėtis apylinkių panorama. Tinka vienai ar keletui sodybų įkūrti. Jei Jūs parduodate ar ieškote panašaus objekto skambinkite - rasiu Jums pirkėją ar pasiūlysiu Jums alternatyvų. Ir dar apie gyvenimą sodyboje: Žmogus visada intuityviai jautė tikrąjį grožį ir amžinojo tobulybę todėl net karaliui apsuptam prabangos ir turinčiam rūmus visada reikėjo sodo. Tai tiesa išlikusi nepakitusi per milijonus žmogaus gyvavymo Žemėje metų. Tikrąjį malonumą pasitenkinimą ir ramybę gali suteikti tik nuosava giminės sodyba. Eina ryte žmogus per savo sodybą ir kiekviena žolytė džiaugiasi reaguoja į žmogų.Ir sodas ne nyksta o auga su kiekviena jo palaimingo gyvenimo minute. Žmogus supranta kad jo paties parinkti ir pasodinti medžiai krūmai ir uogos neišnyks o gyvens amžiuose. Jie gali gyvuoti amžinai jei žmogus nemanys kitaip. Kai ryte eina žmogus sodybos keliukais kvepuoja jos oru ir su kiekvienu įkvėpimu įeina į jį mažos nematomos dalelės-augalų žiedadulkės. Oras prisotintas jų jos gyvos įsiskverbia į žmogų ištirpsta jame be pėdsakų ir ne tik maitina žmogaus kūną bet ir efirais maitina dvasią ir pagreitina mintį. (iš knygos V.Megre ''Gyvybės energija)


Daugiau nemokamų skelbimų