Mini rekuperatorius GetAir SmartFan ( Vokietija ) - Nemokami skelbimai


Mini rekuperatorius GetAir SmartFan ( Vokietija )

Skelbimo kategorija: Statybos, remontas
Kaina: 599 €
Miestas: Vilnius
Pardavėjas:UAB OCTUS
Telefonas: 860077326
El. paštas: tomasv@octus.lt

Skelbimo aprašymas

Mini rekuperatorius GetAir SmartFan  ( Vokietija )

SmartFan - decentralizuota namų vėdinimo sistema su šilumos atgavimu. Ji daugiausia naudojama namuose, biuruose siekiant pagerinti vėdinimą, užtikrinant šviežio oro tiekimą į patalpas. Sistema gali būti naudojama tiek 20kv.m. ar 120kv.m. ar didesnėse patalpose. Keramikinio šilumokaičio dėka šilumos atgavimas iki 91%. Šildymo išlaidos gali būti sumažintos iki 40%

Decentralizuotos rekuperacinės vėdinimo sistemos GetAir SmartFan privalumai

Apsaugo nuo pelėsio Nepertraukiamas šviežio oro tiekimas Labai tylus Iki 50% šildymo sąnaudų taupymas Iki 91% šilumos atgavimas Oro filtrai, užtikrina švarų orą Nereikia vedžioti ortakių Nėra integruotų pašildymo elementų Lengva priežiūra Efektyvus Tylus Kompaktiškas 

SmartFan - pagrindiniai komponentai

Ašinis ventiliatorius

Ašinis ventiliatorius yra pagrindinė sistemos širdis. Elektromagnetinė pavaros sistema leidžia veikti ypatingai tyliu režimu, net maksimaliais sūkiais, prie ypatingai žemų elektros sąnaudų. Speciali ventiliatoriaus sparnuotė užtikrina stiprų oro srautą.  

Keramikos šilumokaitis

Efektyvus keramikos korio šilumokaitis užtikrina aukščiausią įmanomą šilumos atgavimą, kuris siekia net iki 91%. Šilumokaitis yra pagamintas iš specialios keraminės medžiagos, atsparios cheminiams, šiluminiams ar mechaniniams poveikiams. 

Difuzoriai (vidaus / išorės)

Su jų aerodinaminės formos oro išėjimo anga ir integruotomis kreipiamiosiomis mentėmis (turbinų technologijos ypatybė) difuzoriai garantuoja optimalų oro srautą. Ši technologija patvirtinta Diuseldorfo universiteto Taikomųjų mokslų departamento Fluid Mechanics.    

Montavimas

Tai turbūt viena iš papraščiausiai montuojamų vėdinimo sistemų šiai dienai, kurioje nėra lanksčių ar standžių ortakių per visus namus. Norėdami įdiegti SmartFan, ko jums reikia, tai 162 mm skersmens skylės lauko sienoje. Įmontuoti į sieną "Touch" arba "LED" valdiklį, vieta pasirinktai. Atvesti maitinimą iki valdiklio ir nuo jo iki įrenginio. Ir įjungti. Nuo vieno valdiklio galima užmaitinti ir valdyti, net iki 6 SmartFan įrenginių.

http://www.e-octus.lt/sieninis-mini-rekuperatorius-getair-smartfan

UAB OCTUS

Tel. 860077326

tomasv@octus.lt


Daugiau nemokamų skelbimų