Švęskite Viloje Ūloje! Apgyvendinimas, maitinimas, pramogos. - Nemokami skelbimai


Švęskite Viloje Ūloje! Apgyvendinimas, maitinimas, pramogos.

Skelbimo kategorija: Turizmas, pramogos
Kaina: 1 €
Miestas: Kitas
Pardavėjas:Vila Ūla
Telefonas: 867993318
El. paštas: info@vilaula.lt

Skelbimo aprašymas

Vila Ula prie ežero, pirtis, kubilas, maitinimas

*Kaimo turizmo Vila Ūla – prieš dešimtmetį įkurta gamtos oazė, įsikūrusi pačioje Dzūkijos širdyje ant regiono pasididžiavimo – Burokaraisčio ežero kranto, suteikia galimybę derinti aktyvias pramogas su sielą atgaivinančiu poilsiu. Svečiai gali apsistoti pagrindiniame pastate esančiuose 8 dviviečiuose arba 4 keturviečiuose kambariuose, šalia ežero esančiuose dvejuose apartamentuose su pirtimi arba atskirame šešiavietyje vasarnamyje su židiniu. Viloje yra nuomojama banketinė salė, rengiami banketai, organizuojamos šventės ir pokyliai. Galime pasirūpinti svečių ar darbuotojų apgyvendinimu, maitinimu ir pramogomis. Didesnei kompanijai siūlome išsinuomoti visą vilą su konferencijų sale, biliardine, stalo tenisu, pirtimis, kubilais, dviračiais, baidarėmis, krepšinio ir tinklinio aikštele, motoroleriais, motorine valtimi ir gardžiausiais patiekalais visoje Dzūkijoje!. Tiek nakvynei tiek ir maitinimui galime priimti apie 50 svečių. Žiemą siūlome specialias pramogas– išmėginti poledinę žūklę, ledo ritulį, slidinėjimą lygumų trasomis, sudalyvauti vyno degustacijų vakaruose, tiesiai iš pirties išsimaudyti lediniame ežere ar karštame kubile.

**Papildomos paslaugos: pervežimas, profesionalaus vantininko programa pirtyje, gido paslauga, apgyvendinimas su gyvūnais, žvejybos inventoriaus nuoma, žirgų ir karietos nuoma, vyno degustacijos, dovanų kuponai, specialių apgyvendinimo, maitinimo ir pramogų rinkiniai. 

***Adresas - Ežero g. 3, Burokaraistėlė, Merkinės sen., Varėnos r. sav. (Atstumai iki Alytaus - 50 km, Kauno - 100km, iki Vilniaus - 100 km). 

****Kainos: 
Dviviečiai numeriai - nuo 35 Eur 
Keturviečiai numeriai - nuo 65 Eur 
Apartamentai su pirtimi ir kubilu - nuo 99 Eur 
Šešiavietis vasarnamis su židiniu - nuo 99 Eur 
Visos Vilos nuoma - 500-2000 Eur (priklauso nuo žmonių skaičiaus, savaitės dienos, derinama asmeniškai) 

Daugiau informacijos - www.vilaula.lt ir https://www.facebook.com/VilaUla, Tel.nr: 867993318 ir el.paštu : info@vilaula.lt 

DĖMESIO! *****DAR TURIME LAISVŲ SAVAITGALIŲ SPALIO, LAPKRIČIO, GRUODŽIO MĖN. 
*******VILA DAR LAISVA NAUJIEMS METAMS! 

 

Daugiau nemokamų skelbimų