Sodo namas Dubravuose, prie Gervėnupio (Kauno raj.) - Nemokami skelbimai


Sodo namas Dubravuose, prie Gervėnupio (Kauno raj.)

Skelbimo kategorija: Sodybos, sodai
Kaina: 27300 €
Miestas: Kaunas
Pardavėjas:Savininkas
Telefonas: 8 678 39359
El. paštas: nenurodytas

Skelbimo aprašymas

Kauno raj. Samylų apylinkėje, Dubravų km (prie Gervėnupio ribos) PARDUODAMAS vasarnamis (karkasinis sodo namas). Sklypo plotas 7 a; netoliese pratekantys tvenkiniai, Kauno marios.

Namas ir ūkinės paskirties statiniai apkalti plastikinėmis dailylentėmis, naujai šiuolaikine skardos danga dengtas stogas, plastikiniai langai. Įvesta elektra.
Pirmame namo aukšte erdvi terasa, du kambariai ir virtuvė su virykle ir šaldytuvu. Yra galimybė įsirengti papildomą patalpą mansardoje.
Kambarių sienos apkaltos medinėmis dailylentėmis. Paliekami visi baldai – didelė jų dalis visiškai nauji. Didesniajame kambaryje yra naujas židinys.
Pagalbiniuose statiniuose – sandėliukas įrankiams, tvarkingas lauko WC, malkinė.
Geriamas vanduo – iš visai šalia esančio šulinio. Šiltuoju metu laiku laistymui tiekiamas tvenkinio vanduo.
Sode auga žemaūgiai ir koloniniai vaismedžiai, šilauogės ir kiti uogakrūmiai, daugiametės gėlės bei kitokie dekoratyviniai augalai.
Įvažiavimas į sodų bendriją – per automatinius vartus. Kaimynai ramūs, yra ir nuolat gyvenančių.Nedidelė maisto prekių parduotuvė netoli, iki jos galima ir nueiti taku pro tvenkinius. Didieji PC IKI ir MAXIMA – už kelių km Zuikinėje.
Keliskart per dieną važinėja viešasis transportas.

Šalia esančiuose tvenkiniuose galima maudytis ir žvejoti. Netoli iki Kauno marių ir grybingų miškų. Puiki vieta poilsiui.