Plaukų priežiūros paslaugos Vilniuje - Nemokami skelbimai


Plaukų priežiūros paslaugos Vilniuje

Skelbimo kategorija: Sveikata, grožis
Kaina: 10 €
Miestas: Vilnius
Pardavėjas:Grožio salonas Cut Code
Telefonas: (8-656) 53255
El. paštas: salonas@cutcode.lt

Skelbimo aprašymas

Kiekviena moteris yra unikali. Kiekviena moteris yra graži. Tereikia tą grožį atrasti ir atskleisti.
Patikėti savo grožio atradimą profesionalams – teisingas žingsnis link pasitikėjimo savo jėgomis ir meilės sau!
Grožio paslaugos Vilniuje salone „Cut Code” tai puiki vieta savo geriausios versijos atradimui. Salone rasite įvairiausių paslaugų pasirinkimą:

– Plaukų kirpimas (moterų plaukų kirpimas, vyrų plaukų kirpimas, vaikų plaukų kirpimas);
Plaukų kirpimas Vilniuje – viena iš aktualiausių siūlomų paslaugų grožio srityje. Labai svarbu plaukų kirpimą patikėti savo darbą išmanančiam ir mylinčiam specialistui. Jūsų plaukų grožiu pasirūpins „Cut Code” specialistai, kurie išpildys visus Jūsų lūkesčius atsižvelgiant į visus šiuolaikinės mados tendencijas!
Salone atliekami visų tipų kirpimai: kirpimas mašinėle, kirpčiukų kirpimas;

– Plaukų dažymas;
Plaukų dažymas moterims ir plaukų dažymas vyrams – puiki proga pakeisti savo išvaizdą į dar geresnę pusę! Plaukų dažymas Vilniuje mūsų salone atliekamas specialistais, naudojant tik kokybiškiausias dažus, todėl galite būti tikri, kad iš salono išeisite su plačia šypsena ir žvilgančiais, itin natūraliai atrodančiai ir ilgai svajotais plaukais.
Madingas kelių spalvų technologijos dažymas tinkamas tiems, kas nuolat domisi plaukų dažymo naujovėmis ir ketina išbandyti profesionalų visų plaukų dažymą Vilniuje pagal šiuolaikines technologijas ir standartus. Norintiems grąžinti plaukų spindesį ir spalvą atliksime plaukų šaknų dažymą, o ketinantiems tik pagražinti plaukus stipriai jiems nekenčiant, siūlysime atlikti plaukų dažymą sruogelėmis.

– Plaukų sušukavimas, modeliavimas;
Besiruošiantiems svarbiai gyvenimo progai siūlome pasinaudoti plaukų sušukavimu, plaukų modeliavimu paslaugomis. Šukuosenos Vilniuje atliekamos plaukų meistrų rankomis atsižvelgiant į visus kliento pageidavimus, todėl paslaugų atlikimas maloniai nustebins, o plaukai atrodys tiesiog nepakartojamai!
Tarp plaukų sušukavimo Vilniuje paslaugų siūlome ir plaukų modeliavimą džiovintuvu, plaukų formavimą naudojant tiesintuvo, garbanojimo ir kitas žnyples bei proginį sušukavimą. Būkite unikalios ir Jūsų grožiui abejingų neliks!

„Cut Code” salono meistrai pasirūpins ne tik Jūsų plaukų žvilgesiu ir kirpimu, bet ir Jūsų akių spindesių! Makiažo paslaugos Vilniuje ruošiantiems vestuvėms, gimtadieniui arba kitai svarbiai progai. Makiažas vestuvėms Vilniuje atliekamas tik profesionaliais meistrais, su sėkminga patirtimi ir pilnu atsidavimu darbui. Proginis makiažas, kasdieninis makiažas, vakarinis makiažas – paryškinsime privalumus, paslėpsime trūkumus!

Susisiekti su mūsų specialistais galite internetu, per Facebook platformą: https://www.facebook.com/cutcodelt
El. paštu:
salonas@cutcode.lt
Mob. telefonu:
(8-656) 53255

Užsiregistruoti grožio paslaugoms galima greitai ir patogiai per „Treatwell” platformą:
https://book.treatwell.lt/salonas/cut-code/?utm_source=partner&utm_medium=salon-site-embedded-book-now-widget
Grožio salonas „Cut Code” laukia Jūsų! Iki pasimatymo...