Grožio paslaugos Vilniuje - Nemokami skelbimai


Grožio paslaugos Vilniuje

Skelbimo kategorija: Sveikata, grožis
Kaina: 1 €
Miestas: Vilnius
Pardavėjas:YURY salon
Telefonas: 868488889
El. paštas: yurysalon@gmail.com

Skelbimo aprašymas

YURY grožio salonas, ko gero, geriausias grožio salonas Vilniuje, įsikūręs sostinės širdyje – Senamiestyje. Grožio salone atliekamos šios grožio paslaugos:

Plaukų kirpimas (moteriškas kirpimas, vyriškas kirpimas bei vaikiškas kirpimas) Plaukų dažymas Plaukų sušukavimas (vestuvinis sušukavimas, proginis sušukavimas) Mineralinis plaukų atsatatymas Cheminės plaukųprocedūros (plaukų garbanojimas, plaukų tiesinimas keratinu) Manikiūras su gel. lakavimu Nagų priauginimas ( ilgalaikis nagų priauginimas, priaugintų nagų korekcija) Pedikiūras su lakavimu Antakių korekcija Permanentinis makiažas Makiažas (vestuvinis makiažas, proginis arba vakarinis makiažas)

Grožio salonas YURY – tai puiki vieta Jūsų pokyčiams, nes čia dirba jauna, energinga ir profesionali komanda, kuri pasirūpins Jūsų nauju įvaizdžiu.

Mūsų grožio salone galite taip pat įsigyti kokybiškos kosmetikos Jūsų plaukams ir kūnui.

Populiariausios prekės:

Profesionalus plaukų šampūnas ir kondicionerius (maitinantis plaukų šampūnas, plaukų šampūnas sausiems plaukams) Purškiami plaukų formavimo milteliai Rankų prausiklis (higieninis skystis rankoms)

Dabar galioja ypatingas pasiūlymas!

Atėjus šeimos laikui rūpinamės Jūsų oda ir skiriame daug dėmesio Jūsų sveikatai. Turtingo ir malonaus kvapo rankų prausiklis praturtintas rankų odą maitinančiais ingredientais ne tik kruopščiai pašalins susikaupusius nešvarumus,  bet ir pamaitins bei suteiks rankoms malonaus švelnumo jausmą.

Ekologiškas rankų prausiklis pagamintas tik iš natūralių, natūralios kilmės sertifikuotų ekologiškų ingredientų. ENZO rankų prausiklis pasižymi prieš uždegiminėmis ir dezinfekuojančiomis savybėmis, kas itin svarbu jautrios,  probleminės rankų odos savininkėms. Rankų prausiklis jautriai odai nedirgina ir nesausina rankų, yra švelnus ir maloniai kvepia.