Li'l Model Fotoepiliatorius - Nemokami skelbimai


Li'l Model Fotoepiliatorius

Skelbimo kategorija: Sveikata, grožis
Kaina: 124,49 €
Miestas: Vilnius
Pardavėjas:Li'l Model
Telefonas: +37067168860
El. paštas: lil.model.shopify@gmail.com

Skelbimo aprašymas

https://lil-model.com/collections/ipl/

Kas yra Li'l Model plaukelių šalinimo prietaisas?

Li'l Model fotoepiliatoriaus pagrindą sudaro novatoriška, šviesą naudojanti IIŠ (intensyvios impulsinės šviesos) technologija, sukurta remiantis profesionaliuose grožio salonuose naudojama įranga. Ši technologija nuo šiol prieinama veiksmingai ir saugiai naudoti namuose. Ši moderni plaukelių šalinimo sistema buvo sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su žymiais dermatologais. Per daugiau kaip dešimt metų buvo atlikti išsamūs vartotojų tyrimai.

Kaip veikia Li'l Model fotoepiliatorius?

Fotoepiliatorius siunčia švelnius šviesos impulsus į plaukelio šaknį. Jie skatina savaiminį plaukelių pasišalinimą ir neleidžia jiems ataugti. Remiantis klinikiniais tyrimais, įrodyta, kad, atliekant procedūrą tik 4 kartus kas 2 savaites, plaukelių stipriai sumažėjo, oda be plaukelių tapo lygi ir glotni. Pirmieji pokyčiai jau matomi po pirmųjų dviejų procedūrų. Nuolat kartojant šią procedūrą, oda kasdien bus švelni it šilkas. Laikas tarp procedūrų gali būti įvairus, tai priklauso nuo individualaus plaukelių augimo, tačiau jis negali būti trumpesnis nei dvi savaitės.

Taigi: Kaip naudoti fotoepiliatorių pradžioje?

Pirmas 1-4 savaites: po 2 kartus į savaitę

Kaip naudoti fotoepiliatorių vėliau?

Tarp 4-8 savaičių: po 1 kartą į savaitę

Po 8 savaičų, tam, kad palaikyti glotnią ir beplaukę oda: 1 kartą kas 2 savaites (arba 2 kartus į mėnesį).

Kokiems plaukeliams ir odos tipams pritaikytas Li'l Model fotoepiliatorius?

Fotoepiliavimas yra veiksmingas, norint pašalinti natūralius tamsiai geltonus, rudus ir juodus plaukelius. Li'l Model sistema, kaip ir kitos šviesos procedūros, neveiksminga, šalinant rusvai raudonus, natūralius labai šviesius arba žilus plaukelius. Šviesiaplaukėms moterims, kurių natūrali plaukų spalva minima tinkamų spalvų sąraše, o plaukai yra dažyti (balinti), fotoepiliatorius suteiks norimą rezultatą. Įranga nepritaikyta labai tamsiai odai.

Kokioms kūno sritims naudojamas fotoepiliatorius?

Drąsiai galite jį naudoti plaukeliams nuo veido (virš lūpos, smakro ir skruostų) ir kitų kūno dalių šalinti, pavyzdžiui, nuo kojų, rankų, pilvo, pažastų ir bikinio srityje.

Kokie kiti Li'l Model fotoepiliatoriaus privalumai?

Nebus skausmo, šiurkščių plaukelių, paraudimo ir pigmentinių dėmių. Procedūra kartojama, kada panorėjus – nereikia iš anksto planuoti apsilankymo grožio salone, nes šis fotoepiliatorius skirtas saugiai naudoti namuose. Nereikia nei atsarginių dalių (lempų), nei gelio, kurie laikui bėgant tik didina bendras įrangos sąnaudas. Daugiau kaip 600 000 blyksnių užtikrina įrangos naudojimą apytiksliai 12 metų (naudojant visam kūnui didžiausia galia).

Jei man nepatiko šis įrenginys?

Įrenginiui suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei dėl kažkokios priežasties Li'l Model fotoepiliatorius Jums nepatiko- galite jį gražinti per 30 kalendorinių dienų originalioje pakuotėje ir jokie papildomi klausymai užduodami nebus.