Golden tea internetinis zaidimas - Nemokami skelbimai


Golden tea internetinis zaidimas

Skelbimo kategorija: Interneto paslaugos
Kaina: 1 €
Miestas: Kitas
Pardavėjas:Nenurodytas
Telefonas: nenurodytas
El. paštas: kristina.tuomaite@gmail.com

Skelbimo aprašymas

Golden-tea - dar palyginus naujas mokus projektas, su labai paprastu valdymu bei maloniu akiai dizainu. Projektas sukurtas labai paprasto žaidimo pagrindu kur Jūs esate arbatos plantacijos savininkas nurenkantis bei parduodantis savo derlių už Jūsų derlių gaunamas pelnas 50 % virtualių pinigų skirtų plantacijos tobulinimui ir naujų krūmų pirkimui, kita dalis yra "auksas" kuris yra keičiamas į tikrus pinigus bet kuriuo metu.
Žaidime susigaudyti yra itin paprastą bei pirmuosius pinigus jus galite gauti jau per pirmąją valandą, bet kuriuo atveju svetainėje yra aiški FAQ skiltis todėl įsivažiuoti problemų nekils, ir apie patį procesą galėsime padiskutuoti privačiai, tačiau procesas susideda vos iš kelių pelytės paspaudimų.

Manau visiems aktualiau yra pakalbėti apie uždarbį, bei galimybes, taigi trumpai pristatysiu.
Žaidime yra trys arbatų krūmų tipai. Mažas, vidutinis bei didelis, kiekvienas jų skiriasi savo kaina bei atnešamu derliumi.
Mažiausias krūmas kainuoja 10 000 virtualių pinigų bei sugeneruoja Jums 4 $ per savaitę, vidutinis krūmas - kainuoja 100 000 virtualių pinigų bei generuoja 42 $ per savaitę, didelis krūmas - kainuoja 1 000 000 virtualių pinigų bei generuoja po 60 $ per savaitę (Dėmėsio - generuojamu pinigų suma gali skirtis, priklausomai nuo to kada Jūs skaitote šį pranešimą, kadangi "atlygį" Jums praveda rubliais, todėl dolerio ir rublio santykis gali būti kitas.
Žaidime norint uždirbti pinigus investuoti nereikia, jūs gaunate 10 000 virtualių pinigų mažam krūmui įsigyti kuris generuos Jums $ bei virtualius pinigus kurie skirti plantacijai plėsti. Tačiau pats procesas norint plėsti uždarbio galimybes labai užtruks, todėl norint greitesnių pajamų investuoti rekomenduojama (patikrinta su pinigais problemų nekyla, tiek juos dedant tiek išimant, kalbu apie Lietuvišką savo patirtį, taigi ir su mūsų šalimi problemų nėra.)
Pelną galite nusigryninti iškarto Jums patogiu būdu, rubliais į pasirinkta piniginę iš kurios galite persivesti į savo banko sąskaitą arba bitcoinais, Jūsų pasirinkimas, tiesa pasiimant pinigus rubliais pavedimas į piniginę atliekamas iškarto, jums tereikės paspausti F5 (arba kitaip atnaujinti puslapį ir pinigai bus Jūsų sąskaitoje, nusgryninti galite bet kokia sumą (nors ir pora centų, minimalaus mokesčio nėra) taip pat netaikomas joks procentas.
Yra vienas niuansas pradžioje Jums leis nusigryninti maksimaliai 1 rublį (tam kad įsitikintumėt jog sistema veikia) didesnėm sumom persivesti Jums reikės arba bent vieno aktyvaus atvesto žmogaus (jam mokėti taip pat nėra būtina) arba bent poros eurų įmokos.

Kadangi pati tikrai žadu persivesti pinigų į žaidimą, visgi pradžiai norėtus pabandyti nusigrininti didesnę sumą, kad pamatyti jog viskas veikia gerai savo kailių, o ne vien o forumu atsiliepimais.Registracija su sia nuoroda
https://golden-tea.me/?ref=2653464

Jeigu kas turi klausimų ar nori padiskutuoti geriausia rašyti